W niedzielę 16 stycznia o godzinie 15.30 w kościele NSPJ w Raciborzu odbędzie się XIV Regionalne Spotkanie Wspólnot śpiewaczych.Organizatorami koncertu są: parafia NSPJ oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Patronat objął Starosta Raciborski.
W programie wystąpią:
Chór męski Parafii NSPJ w Raciborzu
Chór mieszany Parafii Wniebowzięcia NMP w Raciborzu
Chór mieszany „Strzecha”
Chór mieszany DFK i Domu Kultury w Krzanowicach
Zespół wokalny „Miraż”
Chór mieszany Parafii św. Mateusza i Macieja w Raciborzu – Brzeziu
Chór mieszany Parafii św. Anny w Krzyżanowicach
Wystąpią również soliści zespołu wokalnego „Miraż”: Justyna Klimek, Hanna Hołek, Patrycja Zisch, Adrianna Górka.
/BSp/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)
![Orszak Trzech Króli przeszedł przez Racibórz [ZDJĘCIA] [WIDEO] Orszak Trzech Króli przeszedł przez Racibórz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/01/orszak-trzech-kroli-raciborz.jpg)
![Schola parafii NSPJ zaśpiewała kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] schola nspj raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/01/schola-nspj-raciborz.jpg)
![Obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Sąsiedzka krew. Ludobójstwo wołyńsko-galicyjskie 1943–1945](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/07/Sasiedzka-krew.-Ludobojstwo-wolynsko-galicyjskie-1943–1945.jpg)
