Bal przbierańców w Przedszkolu nr 15

0

Wspaniały bal przebierańców odbył się w Przedszkolu nr 15 . Dzieci bawiły się przy muzyce, a bal prowadzony był przez profesjonalnych wodzirejów. Jak karnawał to tylko u nas w przedszkolu !


12 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal przebierańców.
Jest to długo oczekiwany dzień , w którym dzieci stają się postaciami z różnych bajek. Pomysłowość i talent rodziców ujawnił się w przepięknych strojach przygotowanych na bal.


Nasze przedszkole czuwając nad społecznym rozwojem wychowanków zapobiegając przemocy i agresji , która niejednokrotnie ujawnia się w bajkach dla dzieci ,od zeszłego roku kontynuuje przedsięwzięcie – biletem wejściowym na bal jest strój i przebranie, które przedstawia pozytywną postać z bajki lub utworu dla dzieci.

Po śniadaniu aktorzy krakowskiej sceny wystawili teatrzyk
” O królewnie Aspirynie i królewiczu Rutinoskorbinie” ,który dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz pokazał jak dbać o zdrowie aby nie chorować.
Jak przystało na prawdziwy bal nie zabrakło na nim wodzireja, który w mistrzowski sposób poprowadził dzieci w różne zakątki świata podczas tanecznych kroków Lambady, Samby i Czardasza.
Podczas balu dzieci z wszystkich grup bawiły się i tańczyły na jednej sali.
Pod czujnym okiem nauczycielek dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach zręcznościowych. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, które robił nam fotograf dbając o to by zdjęcia ukazały atmosferę balu i wspaniałe stroje.
Sale również przygotowane były na ten dzień. Wyglądem przypominały pałacowe komnaty pełne serpentyn , baloników i kolorowych bibuł.
Skoczna muzyka sprawiła, iż dzieci nie chciały kończyć zabawy dlatego po smacznym obiedzie dzieci tańczyły dalej. Nawet najmłodsze 3-latki w tym dniu jak co roku nie leżakowały lecz z wielką ochotą uczestniczyły w zabawie .

Dla naszych dzieci były to niezapomniane chwile pełne radości i zabawy.
Uśmiechnięte buzie i zadowolone dzieci są dla nas dowodem, że bal był udany!


Ewa Muzia

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here