Kierunki kształcenia w ZSOMS

2

Informacje o klasach w naszej szkoleLiceum Ogólnokształcące

LO Pływanie i lekkoatletyka

- reklama -

Uczniowie LO Mistrzostwa Sportowego mają stworzone warunki łączenia intensywnego procesu treningowego z obowiązkami ucznia.

LO
Interdyscyplinarne

Sportowa klasę LO tworzymy z myślą o wszystkich, których pasją jest sport i uprawiają różnorodne dyscypliny. Proponujemy harmonijny rozwój dydaktyczno-sportowy przygotowujący do kontynuowania nauki na Akademiach Wychowania Fizycznego i innych kierunkach Szkół wyższych sportowych.

LO Użytkowanie Komputerów i Nowej Technologii

Szkoła jest kontynuacją ośmioletniej tradycji kierunku informatycznego w naszym LO. Utworzyliśmy ją z myślą o tych, którzy znajomość technologii informatycznych uważają za element dobrej edukacji ogólnokształcącej i będą korzystali z narzędzi informatycznych na różnorakich kierunkach studiów i w późniejszej pracy zawodowej.

LO Informatyka

Szkoła jest kontynuacją ośmioletniej tradycji kierunku informatycznego w naszym LO. Utworzyliśmy ją z myślą o tych, którzy traktują informatykę jako dyscyplinę naukową i zamierzają w przyszłości kontynuować swoją edukację informatyczną na uniwersytetach i innych uczelniach wyższych.

LP Pierwsze w powiecie raciborskim informatyczne Liceum Profilowane
Zarządzanie Informacją
(z 3-letnią tradycją !)

Szkoła jest kontynuacją ośmioletniej tradycji kierunku informatycznego. Otwarliśmy ją w 2002r. z myślą o tych, którzy zmierzają związać swoje przyszłe życie zawodowe z profesjami informatycznymi (multimedia, bazy danych, serwisy WWW i inne), jak również będą kontynuować naukę na studiach informatycznych i innych kierunkach.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Podobne problemy dotknely i moja osobe .na wskutek przepracowania , mobbingu bylem bliski zalamania . Poszedlem do porzadnego specjalisty ktory nie przepisal mi niczego tylko powiedzial`” panie Joachimie pan potrzebuje urlopu ” . Po

  2. Kas

    Gdy cierpiałam na depresję to była jak śmierć jeszcze żyjąc. Nie mogłam zrobic dosłownie nic, w tym podnieść się z łóżka czy ubrać się. Czasem myślę że chyba nie ma tragiczniejszej choroby dla człowieka, dla własnego człowieczeństwa niż choroba duszy…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here