Mistrzostwa Śląska 10-latków

0

W minioną sobotę Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu była współorganizatorem Mistrzostw Śląska 10-latków. MKS-SMS Victoria Racibórz gościł zawodników z: Mysłowic, Pawłowic, Sosnowca, Tarnowsich Gór, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Radlina, Lędzin, Katowic, Żor, Zabrza.

Racibórski zespół 10-latków MKS-SMS Victoria Racibórz trenuje pani Ewa Sienkiewicz.
Najlepsze wyniki uzyskał Rafał Bugdol: drugi na 50 m. st. grzb. z wynikiem 00;43,29. Trzeci na 100 m. st. grzb z wynikiem 01;36,67. Dziewiąty na 50 m. st. dow. z wynikiem 00;38,30.

Pozostałe wyniki:
50 m. st. dow. dziewczęta:
Dajana Sadowska-00;47,10
Magdalena Kiersztyn -00;50,51

Natalia Mendelska -00;50,82

Katarzyna Bugiel -00;51,23

Julia Wyleżoł 00;51,63

Agnieszka Piszczan 00;51,92

Katarzyna Grzelak 00;52,07

Agnieszka Szałkowska 00;55,07

Magdalena Mrugała 00;58,70

Joanna Wołoszyn 01;00,76

Anna Burszczyk 01;02,09

Aneta Tylka 01;03,04

Aleksandra Kempe 01;11,46

Karolina Horak 01;14,13

Natalia Kurkiewicz 01;18,20


50 m. st. dow. chłopcy:
Rafał Bugdol 00;38,30
Miłosz Zygadlewicz 00;47,06

Tomasz Ersetic 00;47,39

Grzegorz Cieślik 00;47,65

Adam Margazyn 00;47,83

Kevin Farina 00;48,09

Karol Stolorz 00;48,17

Mariusz Teodorowicz 00;49,13

Filip Babula 00;49,86

Daniel Dudzik 00;49,90

Łukasz Chalastra 00;50,25

Wojciech Zając 00;50,39

Mateusz Perek 00;50,50
Mateusz Jabłoński 00;53,05

Tomasz Mazur 00;54,39

- reklama -


Adam Zając 00;57,39
Patryk Turko 00;59,26

Dawid Szkopek 00;59,64

Piotr Krupa 01;00,09

Tomasz Sput 01;01,36

Michał Klekocki 01;46,13

100 m. st. Klas. chłopcy:
Patryk Turko 02;03,02


Tomasz Ersetic 02;18,52

4×50 m. st. Dow. dziewczęta ukończyły na miejscu ósmym i dziesiątym. Chłopcy zajęli miejsca: dziewiąte, dziesiąte, jedenaste i trzynaste.

50 m. st. grzb. dziewcząt:

Piszczan Agnieszka 00;49,86
Natalia Mendelska 00;50,13

Magdalena Kiersztyn 00;52,78

Agnieszka Szałkowska 00;53,50

Dajana Sadowska 00;53,97

Julia Wyleżoł 00;54,87

Magdalena Mrugała 00;55,44

Katarzyna Grzelak 00;59,29

Joanna Wołoszyn 01;03,13

Aneta Tylka 01;01,18

Anna Burszczyk 01;02,23

Katarzyna Bugiel 01;03,22

Aleksandra Kempe 01;03,57

Natalia Kurkiewicz 01;04,71

Karolina Horak 01;05,22

50 m. st. grzb. chłopcy:
Rafał Bugdol 00;43,29

Grzegorz Cieślik 00;49,93

Michał Klekocki 00;50,75

Filip Babula 00;51,76

Miłosz Zygadlewicz 00;52,38

Mateusz Perek 00;52,92

Tomasz Ersetic 00;53,12

Karol Stolorz 00;53,98

Tomasz Sput 00;54,77

Adam Margazyn 00;55,32

Mariusz Teodorowicz 00;55,80

Kevin Farina 00;56,13

Mateusz Jabłoński 00;56,57

Patryk Turko 00;56,80

Daniel Dudzik 00;57,35

Wojciech Zając 01;00,27

Tomasz Mazur 01;00,76

Adam Zając 01;01,57

Dawid Szkopek 01;01,84

Piotr Krupa 01;04,45

Łukasz Chalastra 01;07,11


50 m. st. Klas. dziewczęta:

Natalia Mendelska 00;58,10

Katarzyna Grzelak 01;05,24

Agnieszka Szałkowska 01;17,34

Aleksandra Kempe 01;19,28

Karolina Horak 01;29,57


50 m. st. Klas. chłopcy:

Patryk Turko
00;58,18

Michał Klekocki 00;59,76


Filip Babula 01;01,04

Adam Margazyn 01;01,09

Tomasz Ersetic 01;02,48


Kevin Farina 01;06,40

Grzegorz Cieślik 01;06,45

Mateusz Perek 01;11,82

Łukasz Chalastra 01;13,23

100 m. st. dow. dziewczęta:
Julia Wyleżoł 02;10,89

Katarzyna Bugiel 02;21,18

100 m st.dow. chłopcy:
Karol Stolorz 01;48,74

Mariusz Teodorowicz 01;52,643

Wojciech Zając 02;06,99

Daniel Dudzik 02;09,20

100 m. st. grzb. dziewczęta:
Agnieszka Piszczan 01;51,20

Magdalena Kiersztyn 01;58,89

Magdalena Mrugała 02;06,76

Aneta Tylka 02;22,50

Joana Wołoszyn 02;23,23

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here