Lekarz Niezwykły 2005

0

Jaka jest obecna sytuacja polskiej służby zdrowia, każdy widzi. Nie daj Boże chorować w tych czasach! A przecież bywa tak, że jako pacjenci spotykamy lekarza, o którym śmiało możemy powiedzieć, że jest „lekarzem z powołania”…

Widzi nie tylko chorobę, ale i człowieka, zawsze ma dla nas czas i życzliwe zainteresowanie. Czujemy, że naprawdę troszczy się o nas i naszą rodzinę.
Jeśli znasz kogoś takiego, teraz masz szansę mu podziękować. Zgłoś swojego lekarza do Konkursu LEKARZ NIEZWYKŁY 2005 i wygraj jedną z setek nagród! Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Zdrowia.


"Lekarz Niezwykły" to ogólnopolska akcja prowadzona na zasadach plebiscytu. Można
zgłaszać wszystkich praktykujących lekarzy dowolnej specjalizacji. Zgłaszający musi być pełnoletni i przesłać do redakcji czasopisma "Zdrowie" wypełniony kupon (będziemy drukować go co miesiąc w miesięczniku "Zdrowie" – od kwietnia do września) oraz krótko (do 3.600 znaków) uzasadnić swój wybór.


Z nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrani zwycięzcy. 100 lekarzy otrzyma dyplomy i tytuł "Lekarza Niezwykłego". Spośród nich, po weryfikacji kandydatur, jury wybierze najciekawsze postacie. Pięciu lekarzy otrzyma dodatkowo nagrody rzeczowe.
Na pacjentów głosujących w konkursie czekają setki nagród m.in. zaproszenia na Wielki Bal w styczniu 2006 r., podczas którego zostaną ogłoszone wyniki.


Organizatorem Konkursu jest miesięcznik "Zdrowie". Sponsorem głównym jest firma Hexal Polska sp. z o. o.
Głównym partnerem medialnym jest: Polsat – Zdrowie i Uroda. Patronami medialnymi są: SuperExpress, Kinoplex oraz Portal Medyczny Esculap.pl Partnerem organizatora jest: Marinex International. Szczegółowy regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Wydawnictwa MURATOR w Warszawie, ul. Kamionkowska 45, w dni robocze w godz. 9-16.
Więcej informacji o konkursie: www.poradnikzdrowie.pl


/skvar/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here