Raciborskie Targi Edukacyjne po raz czwarty

Już po raz czwarty w raciborskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, przy ulicy Jana, odbędą się Targi Edukacyjne. Na zapoznanie się z ofertami mogą liczyć absolwenci szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, policealnych, pomaturalnych oraz wszyscy ci, którzy zainteresowani są przeszkoleniem kursowym. Uczniom przekazane zostaną kompetentne i rzetelne informacje na temat kontynuowania nauki na przszły rok szkolny 2005 /2006. Będzie okazja do zapoznania się z propozycjami edukacyjnymi szkół i innych placówek oświatowych z terenu powiatu raciborskiego. Możliwa będzie także bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami tychże instytucji edukacyjnych.

Na targach swoje oferty zaprezentują nie tylko szkoły publiczne i niepubliczne, ale także placówki oświatowe i ośrodki szkoleniowe kształcące w systemie kursowym.

- reklama -

Raciborskie Targi Edukacyjne potrwają 3 dni, od 9.00 do 16.00: 12. i 13. kwietnia to dni przeznaczone dla uczniów szkół gimnazjalnych, natomiast 14. kwietnia adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w poradni – nr tel. 32/ 415 35 47.

/SaM/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here