„Źrenica fantazji”

6

Spośród siedmiu tysięcy prac nadesłanych na ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej Młodych „Mój Świat”- Obrazy mojej wyobraźni praca Gabrieli Rubin uczennicy ZSOMS w Raciborzu została uznana za najlepszą. Praca Gabrieli Rubin zatytułowana „Źrenica fantazji” zachwyciła jury w składzie: Danuta Bukowska, Beata Władyka, Lidia Barankiewicz, Bożena Jasińska i organizatorów konkursu pracowników Młodzieżowego Dom Kultury Wrocław- Krzyki.

Oprócz dyplomu i nagród rzeczowych autorka została wyróżniona uznaniem jej grafiki za logo konkursu.


Gabriela ma niezwykły zmysł plastyczny. Niespełna trzy miesiące temu znalazła się w gronie 100 finalistów plastycznego Międzynarodowego Konkursu Tygodnia Ziemi i Kosmosu odbywającego się w Brukseli. Tu uczestnicy zostali zaproszeni do zaprojektowania flagi nawiązującej do tematu „Sławiąc naszą planetę, sięgaj gwiazd!”. Czytaj również o konkursie.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Ewa

  Sobotnie czuwanie było pięknym przeżyciem. Ogromna ilość młodych ludzi jednoczyła sie modlitwą w jednej intencji.

 2. Maciek

  Byłem po raz pierwszy, módlcie sie za mnie, abym mógł pójść na czuwanie po raz kolejny, abym nie zawiódł Ojca Świetego w Niebie.

 3. Ona

  Za Ojca Świetego powinniśmy sie modlić na każdym czuwaniu! Zapraszam na nastepne! On nas szukał, a my przyszliśmy do Niego! Chwała Panu za to!

 4. Edi

  cieszę się, ze Ksieża zorgaznizowali tak wspaniale to czuwanie. I nawet ze spowiedzia sobie poradzili (były nas setki!) 🙂

 5. Bobi

  Było świetnie, full wypas. Chyba przyjdę następnym razem. Fajna muza

 6. Marek

  Piękne czuwanie! Warto chodzić, naprwdę!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here