REFLEKS SZACHISTY

0

Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej RTO „Szkoła” informuje, że uczniowie naszej szkoły po raz drugi uczestniczyli w Mistrzostwach Szachowych Szkól Niepublicznych Śląska Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej RTO „Szkoła” informuje, że uczniowie naszej szkoły po raz drugi uczestniczyli w Mistrzostwach Szachowych Szkól Niepublicznych Śląska organizowanych przez
Katolicką Szkolę Podstawową w Katowicach. Nasi uczniowie pod opieką pana
Tadeusza Wójcika kolejny raz zajęli pierwsze miejsce w rozgrywkach drużynowych. Natomiast w konkursie indywidualnym pierwsze miejsca zajęli Tobiasz Mayer, Anna Chadrian i Bartosz Domagała.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here