Międzynarodowy konkurs matematyczny KANGUR

Są już wyniki z KANGURA w Zespole Szkół Społecznych w Raciborzu………………Są już wyniki z KANGURA w Zespole Szkół Społecznych w Raciborzu………………
W tym roku najlepszymi w swoich kategoriach byli: Anna Chadrian (klasa VI) , Bartosz Domagała (klasa IV). Gratulujemy najlepszym i gratulujemy wszystkim, którzy nie bali się stawić czoła nietuzinkowym zadaniom matematycznym w Międzynarodowym Konkursie Kangur. Brawo!

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Każde targi powinny odbywać się albo po godzinach pracy, albo w wolne soboty. W innym przypadku to fikcja – przeciez nauczyciele sa w pracy i to w goracym okresie zbliżającego się końca roku szkolnego. a moze o to chodzi?

  2. Każdy wie że to jedna wielka ściema robiona pod publike. Wakaty oczywiście są, ale komu opłaca się przyjąć nowego nauczyciela jak Ci co obecnie uczą mają mało godzin do wypracowania, dlatego ucza w kilku szkołach naraz. Te wolne godziny dostaną obecni nauczyciele. Koszt pracownika ten sam. Więc po co te szopki? żeby wykazać ze UP coś robi? Chyba papierkową robote tylko.

  3. Czy nie lepiej podać do publicznej wiadomości, np. internet,dla zainteresowanych pracą w szkole o istniejących wakatach w danej szkole.Takiej formy uzupełnienia kadr w szkole nikt nie zaproponuje, forma taka istnieje we wszystkich państwach UE, bo u nas to wszystko dla kolesiów. Ciekawy jestem o czym rozmawia „egzaminator” CKU z bezrobotną? Na wsi taka impreza kiedyś nosiła nazwę SPĘD.

  4. Jeszcze jeden temat zorganizowanej imprezy przez szkoły zamiast uczyć dzieci i młodzież. Od wielu tygodni niewielu nauczycieli uczy (matury próbne, matury właściwe, klasyfikacja, poprawki, targi itp.) – uczniowie mają labę – ciągłe zastępstwa lub wolne godziny(wyjdą ze szkół upośledzeni lekko ale kogo to obchodzi?)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here