Wizyta w Czechach

Szkoły Społeczne w Raciborzu od pięciu lat współpracują z Zakladni Skola w Kobierzycach. W tym roku obchodziła ona swoje 40 lecie………..Szkoły Społeczne w Raciborzu od pięciu lat współpracują z Zakladni Skola w Kobierzycach. W tym roku obchodziła ona swoje 40 lecie. Obchody trwały od wiosny do jesieni i zakończył je wielki koncert absolwentów. Koncert ten był częściowo finansowany z programu unijnego Interreg. Jest to program współpracy przygranicznej pomiędzy Zespołem Szkół Społecznych ,,RTO” i wyżej wymienioną szkołą. W trakcie koncertu wystąpiły uczennice Szkoły Podstawowej Basia Modrzejewska i Misia Ruchała . Występ zespołu ,,Panterki” bardzo się podobał publiczności. Jeszcze raz 100 lat szkole w Kobierzycach.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Szanowni Państwo. Dziękuję za zaufanie i ogromne poparcie w wyborach do Sejmiku Województwa Śląskiego. To dla mnie duża radość i osobista satysfakcja ale przede wszystkim zobowiązanie wobec Państwa oczekiwań. Czując Wasze poparcie i sympatię z całym zaangażowaniem postaram się im sprostać.

  2. Gratuluję pani Lenartowicz osiągnięcia dobrego wyniku wyborczego. Liczę teraz, że z wielkim zaangażowaniem zajmie się pani sprawami regionu. Będę pani przypominał szczególnie o komunikacji i kolei które w naszym subregionie mocno kuleją.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here