Festyn rodzinny w Przedszkolu Nr 15 w Raciborzu

0

W rocznicę nadania imienia Jana Brzechwy naszej placówce i z okacji Dnia Matki i Ojca zorganizowany był festyn rodzinnyDnia 24.05.br w przedszkolu nr.15 im. Jana Brzechwy Raciborzu odbył się II Festyn Rodzinny połączony z obchodzonym Dniem Matki i Ojca. Do naszego ogrodu przedszkolnego , gdzie odbywała się impreza , ściągnęły cale rodziny naszych wychowanków.
Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały się w repertuarze dla rodziców wokalnie, tanecznie i recytatorsko. Po występach nastąpiło podsumowanie akcji zbierania puszek i baterii, zostali wyłonieni najbardziej „efektywni zbieracze”, którzy otrzymali nagrody i dyplomiki. Rodzice i dzieci przy dźwiękach wesołej muzyki przyjemnie i interesująco spędzili czas biorąc udział w licznych konkurencjach np. rzuty do puszek, rzuty do celu; dzieci przedszkolne mogły poskakać na dużym dmuchanym zamku. Sprawnie funkcjonował nasz przedszkolny bufet, gdzie można było zakupić wspaniały bigos, kiełbaskę z rusztu, swojskie ciasto i kawę, na dzieci natomiast czekały chłodne napoje.
Festyn uświetnił również pokaz samochodu policyjnego do którego dzieci mogły wsiąść i zobaczyć jego wnętrze. Pan policjant bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy i odpowiadał na pytania dzieci.
Na zakończenie festynu odbyło się ogłoszenie wyników działającej przez czas loterii fantowej i wydawanie nagród. Nasz festyn cieszył się dużym zainteresowaniem i sprzyjał między innymi integracji rodzin naszych wychowanków i personelu przedszkola.

mgr Barbara Ciuruś i mgr Ewa Muzia

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here