Nowa strona o okolicach Raciborza

7

Zapraszamy na nową stronę o Raciborzu i jego okolicach, która została stworzona przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Mechanicznych.
Podjęliśmy się trudnego zadania – stworzenia witryny dla raciborskiej młodzieży. Strona prezentuje nie tylko okolice Raciborza, ale także naszą szkołę – działania nauczycieli i zainteresowania uczniów. Zachęca również do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Zamierzamy dalej rozwijać tę stronę, więc wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.
www.przewodnik.rac.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. Ryki

  jedyny honorowy czlowiek z raciborskiej listy wildsteina,gratuluje odwagi,czekamy na lustracje Miki,Borowika,Karskiego,Wiechy,Wojnara i Markowiaka.

 2. Pani

  Panie Adamie!Jest Pan okey.Bardzo się cieszę ,że udowodnił Pan swoją niewinność.Myślę ,że Pana koledzy też to zrobią.

 3. wuzet

  Adam , jesteś górą ,tak trzymać.

 4. Jestem ciekaw co zrobili kapusie z Rady Miasta? Czy złożyli wnioski do IPN.Panie radny Mika to ,że pan lubi wypić to już wiemy,a co dalej z Pana krystaliczną przeszłością? Proszę zrobić tak jak uczynił Pan Hajduk,który okazał się prawym obywatelem.Myślę ,że nic nie stoi na przeszkodzie?

 5. O czym Wy wszyscy piszecie? Przecież lista Wildstejna obejmuje tylko woj. Mazowieckie. Dlatego nawet posła na niej nie ma.

 6. Stanislaw Mika i Borowik sa na liscie ubeckich agentów a zarazem sa radnymi w Raciborzu wywalic tych donosicieli z Rady.Wiechowa złodziejka tez jest na tej liscie ubeków.Banda oszustów i złodzieji z Markowiakiem na czele.

 7. do naiwnego! dzien dobry panie radny stanislawie mika!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here