Dom Przyjęć ROYAL

0

Dla ludzi ceniących rodzinne spotkania w miłej atmosferze, przyjemnym wnętrzu to miejsce nadaje się znakomicie. Rodzima kuchnia i jej specjalności to także zalety Domu Przyjęć ROYAL.

Jak wskazuje nazwa Dom Przyjęć ROYAL specjalizuje się w organizacji przyjęć rodzinnych – wesel, komunii oraz imprez okolicznościowych. Lokal położony jest w miejscowości Rudnik, 4 km od Raciborza (kierunek Opole). Gości przyjmuje od sierpnia bieżącego roku.


Pomysł na budowę lokalu gastronomicznego zrodził się niedawno, po obserwacji sytuacji na rynku lokalnym i obłożenia istniejących obiektów: „Chciałem zaprosić rodzinę i znajomych na moje okrągłe urodziny, które miałem obchodzić za niedługo. Okazało się, iż w istniejących lokalach wszystkie dogodne terminy były zajęte. Na dodatek dowiedziałem się również, iż rezerwacje dokonywane są nawet z trzyletnim wyprzedzeniem. Wówczas, w mojej głowie, zrodził się pomysł na budowę domu przyjęć. Rozpoczęliśmy więc intensywne poszukiwania stosownego lokalu, potem już remont, adaptacja i pierwsze przyjęcie…” – mówi jeden ze współwłaścicieli lokalu.


Inwestycja zrealizowana została w bardzo krótkim okresie – około 8 miesięcy. Współfinansowana była w ramach środków Unii Europejskiej z programu SAPARD.
Mimo, iż ROYAL działa od niedawna już cieszy się dużym powodzeniem. „Uważam, iż to bardzo dobry pomysł. Na naszym raciborskim rynku miejsc takich jak ROYAL jest bardzo mało. Rodzinna atmosfera, przyjemna obsługa, wyśmienita kuchnia oraz przystępne ceny – to niewątpliwe walory tego miejsca” – mówi z zadowoleniem Marcin Krzeszowski – jeden z klientów ROYALu.


Gości przyciąga nie tylko dogodna lokalizacja, ale także nowoczesny styl lokalu, bogata i zaskakująca kolorystyka oraz co w przypadku wesel bardzo ważne – przestronne wnętrze. „Do dyspozycij gości mamy salę o powierzchni ok. 300 m2, w tym duży parkiet gwarantujący wiele miejsca do tańca i zabaw. Jesteśmy więc w stanie, na jednej sali, organizować przyjęcia np. weselne do 150 osób, zapewniając naszym gościom luz i komfort ” – kontynuuje współwłaściciel.


Na jakość przyjęcia i zadowolenie gości zdecydowany wpływ ma również menu. Jego różnorodność w ROYALu zachęca i zaskakuje klientów. W menu znajdują się specjalności kuchni śląskiej, jak również potrawy kuchni świata. Ceny bardzo przystępne. Jednodniowe wesele z bogatym jadłospisem można zamówić w cenie 99 zł, dwudniowe – 130 zł. Ceny przyjęć okolicznościowych (urodziny, komunie) wahają się w granicach do 85 zł (obiad złożony z kilku rodzajów mięsa, deser, ciasto, zimna płyta i kolacja). Tutejsza szefowa kuchni, z kilkunastoletnim doświadczeniem w sztuce kulinarnej, gwarantuje smaczne dania i suto zastawione stoły.


W ROYALU nie zawiedzie również Państwa obsługa – uśmiech i uprzejmość – to główne walory tutejszych pracowników.www.royal-rudnik.pl
e-mail: [email protected]


tel. 032/419 44 59 lub 0502 297 052Artykuł sponsorowany.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here