Z komendy policji

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju jaki miał miejsce 29 lipca na zapleczu sklepu „Plus” przy ulicy Bosackiej w Raciborzu.

Dwóch meżczyzn w wieku 18 i 25 lat wraz z 24 – letnią kobietą pobili 24 – letniego mieszkańca Raciborza, następnie skradli mężczyźnie telefon komórkowy, pieniądze oraz dokumenty. 5 sierpnia Sąd Rejonowy w Raciborzu zastosował wobec dwóch sprawców trzymiesięczny areszt tymczasowy. W rozboju brał udział również 16 – letni chłopak. Co interesujące – sprawcy i ofiara doskonale się znali. Trwają dalsze czynności procesowe, które mają ujawnić inne okolicznosci tej sprawy.


Z kolei Policjanci Posterunku Policji w Kuzni Raciborskiej zatrzymali 8 sierpnia 31 – letnią kobietę narodowości rumuńskiej, która, wybiegając na jezdnię zmuszała kierowców do hamowania. Zatrzymywała w ten sposób samochody, oferując następnie kierowcom złotą biżuterię, która w rzeczywistości wykonana była z tombaku. Przedstawiała pokrzywdzonym historię o swej trudnej sytuacji życiowej i dlatego jest zmuszona do sprzedaży swojej osobistej biżuterii. Wczoraj Sąd Rejonowy w Raciborzu zastosował wobec oszustki trzymiesięczny areszt. Oszustce grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here