Memoriał

0

Niezwykle ciekawie zapowiada się weekend w Raciborzu. Przez dwa dni będzie trwał XIII Memoriał im.mł.kpt.A.Kaczyny i dh.A.Malinowskiego. Kolejna edycja imprezy nabierze charakteru międzynarodowego dzięki Turniejowi Zapaśniczemu im. Pytlasińskiego w stylu klasycznym.

„To już renomowany turniej, w którym startuje trzydzieści narodowych ekip zapaśniczych. Pierwsi zawodnicy przybyli do Raciborza w czwartek.” – zdradza inicjator memoriału i jego dyrektor Stanisław Borowik.


Głównym punktem programu memoriału będą zmagania zawodników międzynarodowego turnieju zapaśniczego rozgrywanego w hali OSiR przy ul. Łąkowej.
Turniejowi towarzyszą koncerty i występy kabaretów. W sobotnie popołudnie na placu Długosza od godziny 15 będziemy bawić się wspólnie z zespołami: Musik Box i Sunk Sor Sun oraz góralską Kapelą Pieczarków. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Big Cyc. Niedzielny program imprezy przewiduje występ kabaretu Antyki, koncert zespołów: Amen’on i Ptaky. O 20.30 koncertować będzie formacja znad morza Kombii. Zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.
Czytaj: szczegółowy program imprezy.

/BSp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here