Coś dla przedsiębiorczych

6

Marzy Ci się własna działalność gospodarcza i nie do końca wiesz jak się za nią zabrać?

21 września o 10.30 w Miejskim Centrum Informacji przy ul. Długiej rozpocznie się kolejne spotkanie w cyklu „Środy dla przedsiębiorczych”.


Będzie można skorzystać z porad pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich raciborskiego magistratu, specjalistów ze "skarbówki", ZUS – u oraz przedstawicieli Górniczej Agencji Pracy.


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

  1. No to będzie porażka jak radni na miejsce niedoszłej stacji Orlenu przy ulicy Łąkowa-Opawska postawią mieszkańcą jakiś Market. Zemsta radnych będzie słodka.

  2. Tomekp

    Markety Lidl są chyba najlepszymi z tzw. „dyskontów”. Niestety dla drobnego handlu dyskonty są bardziej niebezpieczne niż hipermarkety. Dziwi mnie jednak, że do tej pory nie ma tak dobrej sieci handlowej jak Lidl w Raciborzu.

  3. my mieszkańcy ul.Łąkowej i Opawskiej nie mamy już nic do powiedzenia. Chociaż z dwojga złego lepszy pod oknami Lidl niż Orlen… A dzieciaki powoli nie będą się już miały gdzie bawić, może z części dochodów nasi włodarze postawią chociaż porządne place zabaw? Bo ten dla bloków 2 i 4 przy Łąkowej, jest pożal się Boże… Choć zaraz się dowiem, że władzom nic do tego, no pewnie…

  4. Witek

    A moze by tak park zburzyc i tam zasiać trochę supermarketow … na wiosnę by wyrosły i były

  5. Zamiast stacji malutka, będziesz miała ciężarówki o 23.00 i wielki parking pod domem…

  6. Do Prezesa:To samo miałabym w przypadku Orlenu…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here