Obóz sportowy

2

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 15 nie tylko wszechstronnie kształci w zakresie szkoły podstawowej, ale i rozwija sprawność fizyczną swoich uczniów.W czasie wakacji, od 25 lipca do 6 sierpnia uczniowie oraz absolwenci Sportowej Szkoły Podstawowej nr 15 kontynuujący naukę w sportowym gimnazjum SMS uczestniczyli w zgrupowaniu sportowym VKS. Obóz sportowy zorganizowany w ramach akcji „Sportowe wakacje 2005” mieścił się w położonej w Karkonoszach Przesiece. Obozowicze zwiedzali pasmo górskie, zaliczyli Śnieżkę, uczestniczyli w sportowych rozgrywkach obozowych. Jednym słowem odpoczywali i nabierali formy.

Swoje możliwości sprawdzą na najbliższych miejskich sztafetowych biegach przełajowych.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Marek

    Jestem zdecydowanym przeciwnikiem płacenia za wszelkie nieobecności i kiedy uatalaliśmy zasady funkcjonowania 1 kadencji rady, to właśnie takie zasady przyjeliśmy.Dopiero nowa rada,a,raczej koalicja ,której członkiem jest Pan Przew. zmieniła te zasady i zdecydowała ,że będzie płacić nizależnie od obecności.Dlatego owy pomysł p. Głowskiego nie jest pomysłem tylko zasadą, którą złamał nowy układ władzy.Twierdzenie ,że chciałem zkwestionować decyzję Głowskiego jest kłamstwem,

  2. W pażdzierniku ubiegłego roku wspólnie z Radnym Wolnikem zakwestionowaliśmy regulamin przyznawania diet i co nikt nie kiwnął palcem.Dlaczego, bo niektórz boją się ,że będą musieli zwracać kasę o innych sprawach napiszę póżniej.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here