Niewybuchy w Szonowicach

15

W rowie melioracyjnym przy drodze krajowej w Szonowicach odkryto, pochodzące z okresu II wojny światowej, elementy uzbrojenia oraz amunicję.

Znalezisko zostało ujawnione przez pracowników prowadzących tam roboty ziemne. Od wczoraj teren jest zabezpieczony przez policję. Powiadomiono też Patrol Saperski z Lublińca.


Jak się dowiedzieliśmy, rozbrojenie przeprowadzone zostanie prawdopodobnie dziś w godzinach dopołudniowych.


Obecnie trasa w kierunku Opola jest przejezdna, ale niewykluczone, że kierowców będą tam czekać objazdy. Samochody osobowe jadące na Strzelce Opolskie będą musieli skręcić na Gliwice, w Nędzy zjechać na Kuźnię Raciborską i poprzez Bierawę, kierować się na Kędzierzyn Koźle.


Jeśli zaś chodzi o ciężąrówki to chcący jechać w kierunku Opola, Większyc, Kędzierzyna Koźla powinni kierować się na Pietrowice Wielkie, a następnie w kierunku na Kietrz i Głubczyce.


/s/

- reklama -

15 KOMENTARZE

  1. fryzjerzy i bankierzy – zapraszamy na ostróg o przepraszam: jeszcze prezydenci, posłowie i prezesi spółdzielni. co tam będziecie nowy bank oglądać. tam dopiero będzie impreza. bez prasy. wiecie , tak mniej oficjalnie

  2. czy jest jeszcze coś co mnie zadziwi w tym mieście?:/ a pani C. pewnie w planach ma dom z odsuwanym dachem, podgrzewaną murawę w ogrodzie i windę między piętrami. A ja osobiście polecam jeszcze mini tor wyścigowy F1 dla wnuków w ogródku albo rollcostera. Proszę nie być małostkową!!:)

  3. Ja nie mam helikoptera Tomku:)))))). Tak na poważnie bardzo podoba mi się odrestaurowany budynek dawnego przytułku, uporządkowane otoczenie i ten płot z kutego żelaza. A co do remontu jej domu i syna to niech się wypowiadają ludzie, którzy coś o tym wiedzą więcej:))) Pozdrawiam!

  4. i znowu wypowiedzi zostały obcięte. proponowałbym to oznaczać jakoś, bo potem wypowiedzi tracą sens uwłaczając tym samym forumowiczom. Panie moderatorze to jakoś trzeba oznaczyć np [cenzura]. będzie lepiej.niewiele lepiej ale jednak lepiej 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here