„Barwy jesieni”

0

Jeszcze do końca tego miesiąca przyjmowane są zgłoszenia do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy Jesieni”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.

Konkurs plastyczny "Barwy Jesieni" ma już 11 – letnią tradycję. W dziesięciu edycjach konkursu nadesłano ponad 10 tysięcy prac dzieci i młodzieży z całej Polski. W konkursie uczestniczyli także młodzi artyści – plastycy z Niemiec, Węgier i Czech.


Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno przyrody jesienią, rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, a także stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieci i młodzieży.


Technika prac jest dowolna, a maksymalny format to 100/ 70 cm. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy w wieku od 5 do 25 lat. Prace oceniane będą w kilku kategoriach wiekowych.


Opisane prace (imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, nazwisko instruktora) nadsyłać należy na adres Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 listopada, a 27 listopada o godzinie 16.00 odbędzie się uroczystość ogłoszenia wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej.


Szczegółowych informacji udzielają: Agnieszka Chmielecka i Beata Woźny z MDK – nr tel. 32/415 23 28. Regulamin konkursu dostępny jest na internetowej stronie – www.mdk-raciborz.pl.


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here