Święto Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły

1

Dzień 14 października jest świętem wszystkich pracowników oświaty, nie tylko nauczycieli. W naszej szkole to dzień szczególny, ponieważ Komisja Edukacji Narodowej jest jej patronem. W tym roku z okazji tego święta, właśnie 14 października, odbyła się na sali gimnastycznej uroczysta akademia. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie naszej szkoły. Przygotowana została przez działające w naszej szkole kółko teatralne, które prowadzi pani Agnieszka Dziki i chór prowadzony przez panią Beatę Smołkę. Głównym punktem akademii był pokaz mody nauczycielskiej firmy ABSURD & COMPANY, którego celem było przybliżenie nauczycielom poszczególnych przedmiotów najodpowiedniejszych, najbardziej funkcjonalnych i przydatnych strojów do nauczania poszczególnych przedmiotów. Przyznane zostały również nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły za wybitne osiągnięcia na polu oświaty. Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali: pan Tadeusz Młynarczyk i pani Aleksandra Urban. Nagroda Kuratora przyznana została pani Gabrieli Kryk. Nagrodę Prezydenta Miasta Racibórz otrzymał pan Tadeusz Młynarczyk. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali natomiast: pani Teresa Grąziowska, pani Agnieszka Dziki, pani Wanda Fojcik, pan Tomasz Furman, pani Beata Górska, pani Urszula Grabowska, pani Bogusława Niedzielska, pan Wojciech Rauch, pani Joanna Sroka, pani Barbara Szyksznian i pani Aleksandra Urban.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ara

    Tatuś Mateuszka,już go wyszkolił!! Ale,co tam! Nazwisko robi swoje!!!!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here