Kolizyjna notka

0

Zaciekawieni listem „Interwencja Policji” , który wpłynął do naszej redakcji, postanowiliśmy dowiedzieć się na komendzie raciborskiej policji czegoś więcej na ten temat. 19 – latek z Krzyżanowic, kierujący samochodem marki Mazda, na odcinku z zakazem wyprzedzania, próbował tego manewru przy jadącym "maluchu", kierowanym przez 31 – letniego mieszkańca Katowic.
Jak twierdzi policja, to 19 – latek otrzymał mandat, ponieważ nie "dostosował się do przepisów ruchu". Wynika także, że kierowca fiata nie posiadał przy sobie ubezpieczenia samochodu. Zbadano uczestników kraksy alkomatem – wszyscy byli trzeźwi. – dowiadujemy się w "drogówce". Jednak nie przy wszystkich kolizjach takie badanie wykonujemy. Nie ma takiego wymogu. – dodaje policja.
A na pytanie, czy rzeczywiście kierowca malucha w chwili wyprzedzania niespodziewanie skręcił w lewo, funkcjonariusze nie są w stanie odpowiedzieć. Wykonano tylko suchą notkę, nie ma żadnego raportu, który mógłby odpowiedzieć na to pytanie. Funkcjonariusze pojechali na miejsce zdarzenia, przeprowadzili rozmowę z kierowcami i zakończyli sprawę, wręczając mandat 19 – latkowi, tak jak uznali za prawidłowe. – powiedziano nam na komendzie.

/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here