„Barwy Jesieni”

0

W konkursie plastycznym „Barwy Jesieni”, który ma już 11- letnią tradycję, wzięli udział
młodzi, zdolni twórcy z całej Polski. Od 1994 roku organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.Podsumowanie wyników raciborzan:
Karolina Sajdak lat 7 świetlica SSP nr 15 Racibórz; opiekun Dorota Dutkiewicz i Monika Wysopal – Marcyanik

I miejsce Kinga Kłos lat 11 Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu; opiekun Beata Woźny

II miejsce Karolina Haba lat 16, ZSO nr 1 w Raciborzu; opiekun Stanisława Spychała – Walenko

III miejsce Sabina Dziedzioch lat 16 ZSO nr 1 w Raciborzu; opiekun Stanisława Spychała – Walenko

oraz
w najstarszej grupie wiekowej

I miejsce Katarzyna Hebda lat 20 PWSZ Racibórz

- reklama -

II miejsce Agnieszka Bortel lat 20 PWSZ Racibórz

III miejsce Hanna Sitarz lat 20 PWSZ Racibórz


GRAND PRIX zdobył Radosław Mołdrzyk lat 13 z Gimnazjum nr 7 w Bełku;

opiekun Mirosława Wyleżoł – Mołdrzyk

Poza tym:



Grupa wiekowa 5 – 9

I miejsce Joanna Machowicz lat 9 Pałac Młodzieży Katowice; opiekun Katarzyna Markiewicz – Jarocka

II miejsce Patryk Mierzwa lat 6 SP w Jadamwoli; opiekun Stanisława Talar

III miejsce Zimowit Paszke lat 7 SP nr 107 Wrocław; opiekun Agata Sarnecka




Wyróżnienia:

1. Karolina Sajdak lat 7 Świetlica SSP nr 15 Racibórz; opiekun Dorota Dudkiewicz i Monika Wysopal – Marcyanik


2. Mateusz Tomaszewski lat 8 Pałac Młodzieży PCE Szczecin; opiekun Bogumiła Kuźnicka


3. Oliwia Kolasa lat 6 Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Tychy; opiekun Barbara Malasiewicz



Grupa wiekowa 10 – 14

I miejsce Kinga Kłos lat 11 Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu; opiekun Beata Woźny


II miejsce Anna Wyciszczok lat 13 Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun Robert Myszka


III miejsce Karolina Przybysz lat 10 Pracownia plastyczna „Okienko” Siemianowice Śląskie; opiekun Dorota Macior – Gajewska


Wyróżnienia:

1.Wiktor Szulc lat 12 Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych Łomżą; opiekun Anna Bureś

2. Aleksandra Oleś lat 12 Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” Rybnik; opiekun Katarzyna Michalik – Kiszka


3.Milena Opolony lat 13 Świetlica Wiejska Łańce; opiekun Daniela Bidota




Grupa wiekowa 15 – 18

I miejsce Agata Dworaczek lat 18 Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik; opiekun Aldona Kaczmarczyk – Kołucka


II miejsce Karolina Haba lat 16 ZSO nr 1 w Raciborzu; opiekun Stanisława Spychała – Walenko


III miejsce Sabina Dziedzioch lat 16 ZSO nr 1 w Raciborzu; opiekun Stanisława Spychała – Walenko



Wyróżnienia :

1. Katarzyna Białoń lat 16 MDK nr 1 Tychy; opiekun Anna Wałek

2. Judyta Adamczyk lat 18 ZSO Krzyżanowice; opiekun Bernard Adamczyk

3. Bartosz Bogacz lat 17 Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Grafiki i Rysunku Rybnik; opiekun Milada Więckowska

4. Aleksandra Ignasiak lat 15 Pałac Młodzieży Katowice opiekun Barbara Tempich



Grupa wiekowa 18 – 25

I miejsce Katarzyna Hebda lat 20 PWSZ Racibórz

II miejsce Agnieszka Bortel lat 20 PWSZ Racibórz

III miejsce Hanna Sitarz lat 20 PWSZ Racibórz


Wyróżnienie:

1.Sebastian Szota lat 22 Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 Klasy przysposabiające do pracy Katowice; opiekun – Jolanta Chlebisz i Joanna Warpas

2.Jolanta Szałkiewicz lat 20 Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 Klasy przysposabiające do pracy Katowice; opiekun – Jolanta Chlebisz i Joanna Warpas

3.Agnieszka Podsiadło lat 22 Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 Klasy przysposabiające do pracy Katowice; opiekun – Jolanta Chlebisz i Joanna Warpas

4.Agnieszka Lubina lat 20 Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna „Creatio” Rybnik; opiekun Aldona Kaczmarczyk – Kołucka

Prace można podziwiać w holu i sali widowiskowej MDK w Raciborzu przy ul. Stalmacha.

Zdjęcia prac:1. Bartek Wyrwa (SSP15 Racibórz)
2. Joanna Machowicz (Pałac Młodzieży Katowice)
3. Hanna Świtała (G4 Czerwionka -Leszczyny)
ostatnia: Sabina Dziedzioch (ZSO nr 1 Racibórz)
/BSp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here