„MIKOŁAJ SIĘ ZBLIŻA DZIECI SIĘ RADUJĄ…”

12

Słowami tej piosenki dzieci naszego przedszkola powitały długo oczekiwanego gościa, czyli Mikołaja. Jak co roku Mikołaj wysłuchał pięknie przez dzieci śpiewanych piosenek, bawił się z nami w wesołe zabawy kołowe. Zobaczył jak dzieci pięknie rysują, malują i uczą się oglądając wystawę prac dzieci.
Dzieci zapewniały Mikołaja że starają się być grzeczne, koleżeńskie, słuchają swoje Panie, więc Mikołaj w nagrodę obdarował wszystkie dzieci pięknymi paczkami.

Do zobaczenia Mikołaju, będziemy cierpliwie czekać na Twoje
Przybycie w przyszłym roku- Przedszkolaki

Opr.
Halina Król

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

12 KOMENTARZE

 1. Szanowny Pan starosta raczej się przychyli do prośby swego krajanina. Bo przecie ostatnio na dysku był ok. 60 lat temu !!!

 2. nieraz bylam tam na dyskotece i tez jestem przeciwna wpuszczaniu nieletnich na takie imprezy ja chodze 2lata w innych krajach na takie dyskoteki sa wpuszczane osoby ktore ukonczyly 21 lat a tu 15-latki jeszcze z piwem masakra a parkowanie co niektorych swiezych kierowcow tez jest nie na miejscu

 3. Biedne wsioki z okolicznych osad!!!!!!! Skończą się wiejskie zadymy i napływ szpanerów z niemieckimi autami!!!!!

 4. jaja

  Ze coo?? ze nibyy sa tylko wpuszczni Ci ktorzy maja niby powyzej 16 lat?? ciekawe kiedy były sprawdzane chocby ligitymacje??a narkotyki..pff.. to tak na marginesie teraz malo kto sie bez tego nie bawi…albo nie chce Pan tego widziec albo udaje ze nie widzi…

 5. Olga

  Bylam nie dwano na dyskotece i w pewnym momencie poczulam sie jak na dyskotece w szkole 15-tki kolo mnie z piwem fajka i kozacza…przykre ale prawdziwe…a pozniej sie dziwia dlaczego tyle gwałtów itp.:|szkoda słow…Mht niech stoi ale niech postawi normalne warunki!!!

 6. wsiok

  to bardzo prosto nazwać kogoś w…, ale czy to wystarczy, aby czuc się lepszym? Niejednego pozytywnego mozna by sie nauczyć od prostych ludzi, a co okoliczne miasta to metropolie? A na dyskotekach i po nich dzieją się dantejskie sceny, a właściciele zawsze będą uważali, że są w porządku, bo grunt to kasa, a zjakich źródeł to już nie ich zmartwienie, byle by była – ot i tyle!

 7. Wy ludzie macie wszyscy poprzewracane w głowach jak zamkna te dyskoteki bedziecie mieli cało młodziez na ulicach w miastach i wsiach i co wtedy zrobicie ?? Tylko ustalic godzine policyjną Młodziez ma sie gdzie wybawic a wy nam chcecie to zabrac pojebalo wszystkich!!!

 8. Kara

  Godzina policyjna dla nieletnich, i skończy sie. Problem rozwiązany. Wysokie kary dla nieletnich którzy szlajają się po 22. Wkońcu rodzice zaczną się interesować swoimi dziećmi jak zapłacą kilka mandatów.

 9. guffy

  a alkohol sprzedawany jest jedynie pełnoletnim…. hahaha dobre czesto bywam w tej dyskotece i dzieciaki przynosza mi piwko i drinki i nie bylo jeszcze tak ze barmanka nie chce mi sprzedac a o tym „16 lat”poco takie bzdury pisac …w niemczech jest to proste dowodzik albo do domu !!!!! bo jak tajniacy wpadny zrobia mala kontrole to ochrona ma po ptakach a tu chodzi o KASE i utarg z baru !!!!!!!!!!!!!narkotyki…hmm to inny swiat !!!!!!

 10. Max

  Wreszcie ktoś powinien zrobić porządek! Dyskoteki powinny być dla osób pełnoletnich a dla reszty powinny być robione dyskoteki szkolne wedle wieku, nie będę wspominał o nieletnich pijących alkohol, to co się dzieje to wina rodziców czy kiedyś w wieku 15 lat latało się na takie imprezy?

 11. Młodzież też musi mieć jakąś szansę na rozrywkę,pamiętam kiedyś jak klub LABIRYNT należał do zrzeszenia TIP-TOP,w każdy czwartek były organizowane dyskoteki dla młodzieży szkol.od godz.17 do 21,oczywiście bezalkoholowe.A teraz młodzież 15 letnia ładowana jest do jednego kotła z dorosłymi,gdzie poddawana jest demoralizacji.Małolaty obserwują dorosłych i próbują im dorównać,pokazując swoim równolatką pijąc i paląc,że są kimś.Przez co wciągają następnych swoich rówieśników,i błędne kolo się zamyka.

 12. Większe i częstrze kontrole za nieprawidłowości powinne karać odebraniem koncesji na handel alkoholem,co wiąże się z jednym,czyli zamknięciem interesu,i problem rozwiąże się sam.Właściciele klubów nie powinni wpuszczać nieletnich na imprezy dla dorosłych,i stworzyć dyskoteki dla młodzieży szkolnej np. w piątki w godz od 17 do 21, no góra do 22.W telewizji są akcje przeciw sprzedaży alkoholu nieletnim,a u nas odywa się to za przyzwoleniem wszystkich władz,która powinna zrobić z tym porządek.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here