Spotkanie ze świętym Mikołajem

0

Najbardziej oczekiwany przez dzieci, najcudowniejszy, kochany święty Mikołaj zawitał również do dzieci będących pod opieką Raciborskiej Stacji Caritas.W Barze Różanym uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego Nr1 zorganizowali spotkanie mikołajkowe, na którym rozdali prezenty od świętego Mikołaja. Do przygotowania 80 paczek włączyli się uczniowie kierunku: dietetyka rok II, higienistka stomatologiczna rok II oraz uczniowie kierunku opiekunka dziecięca rok I.

Do akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” organizowanej co roku przez szkołę medyczną w tym roku dołączyły się dzieci z Przedszkola w
Łańcach. Przedszkolaki ze swoją panią -mgr B. Łukoszek przygotowały paczki, dzieląc się własnymi zabawkami i słodyczami ze swoimi rówieśnikami. Także wspaniałe serce okazał uczeń klasy IVa Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Wileńskiej – przyszły technik żywienia Aleksander Klimek, który zafundował do paczek czekoladowe słodycze firmy Wedel.


Dzieci dzielące się z dziećmi to najpiękniejsze, co my dorośli zauważamy. Wychowując młodzież, uczymy ich w ten sposób wrażliwości, współczucia, chęci dzielenia się tym, co mają. Jednak najważniejsze jest to, że okazują one bezinteresownie serce dla drugiego człowieka. W dzisiejszych czasach tyle się słyszy o młodych ludziach, którzy są nastawieni egoistycznie do życia. Dzięki takim akcjom możemy się przekonać, że za nasze dzieci nie musimy się wstydzić.
Dziękujemy.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here