Fala kradzieży

0

Ostatnie dni na terenie naszego powiatu owocowały w sporą ilość kradzieży. Łup złodziei – włamywaczy był różnorodny – od pieniędzy, przez komputery, po… ciężarówki. Wczoraj w Bieńkowicach, poprzez uszkodzenie ramy okna na zapleczu, włamano się do budynku Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Niemców. Skradziono, bliżej nieustaloną sumę pieniędzy, zaś łącznie straty oszacowano na 2 tys.zł.

Również w niedzielę, po wybiciu szyby wystawowej w sklepie przy ulicy Opawskiej, skradziono, znajdujące się w witrynie, przedmioty warte 300 zł.

Tymczasem w Tworkowie włamano się do domu jednorodzinnego, skąd rabuś ukradł artykuły motoryzacyjne o wartości 500 zł.

Zaś w piątek, ponownie w Bieńkowicach, przez wyłamanie drzwi wejściowych dokonano włamania do sklepu GS. Skradziono alkohol, papierosy, słodycze oraz artykuły chemii gospodarczej za około 6 tys.zł.

Tego samego dnia "włam" zaliczyła jedna z raciborskich bibliotek – złodziej wybił szybę w oknie i wyniósł komputer wartości 2 tys.zł.

Natomiast z bazy jednej z firm transportowych z Raciborza skradziono dwa samochody ciężarowe z naczepami za 300 tys.zł. W chwili zgłoszenia jeden z samochodów znaleziono – został porzucony w Sosnowcu. Sprawcy dotąd nie ustalono.

/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here