Finał XVII Olimpiady Ochrony Środowiska

2

1 i 2 grudnia w Przysieku k/Torunia odbył się finał XVII Olimpiady Ochrony Środowiska. Laureatem Olimpiady został uczeń naszej szkoły: Krzysztof Kochel, uczeń klasy II ba. 1 i 2 grudnia w odbył się XVII finał Olimpiady Ochrony Środowiska, której motto brzmiało: „Myśleć globalnie, działać lokalnie”.
Organizatorem jest Zarząd Krajowy Związku Młodzieży Wiejskiej, przy pomocy finansowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Olimpiada ma na celu przede wszystkim upowszechnianie wiedzy o środowisku przyrodniczym, przyczynach i skutkach jego zanieczyszczania, poznanie metod ochrony środowiska oraz zasad ekorozwoju, rozwijanie świadomości oraz wrażliwości ekologicznej, a także wiedzy o lokalnym środowisku przyrodniczym..

Laureatem Olimpiady został uczeń naszej szkoły: Krzysztof Kochel, uczeń klasy II ba. Otrzymał on bardzo cenne nagrody, a także indeksy.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. mf

    Ja się tylko tak zastanawiam.. Przecież do takiej akcji trzeba się solidnie przygotować, czy nie lepiej wziąć się zatem za jakąś normalną – dobrze płatną pracę? Hej chłopaki pomyślcie o tym, przy okazji nie robicie nikomu krzywdy, no i nikt was nie ściga (przynajmniej hipotetycznie, bo w praktyce, to sami wiemy jak jest…)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here