Konkurs na najładniejszą stajenkę

0

Jak co roku w naszej szkole zorganizowano konkurs na najładniejszą stajenkę. Inicjatorką konkursu była pani Urszula Grabowska.Jury konkursu w składzie: pani Urszula Grabowska, siostra Barbara Fojcik, pan Tadeusz Młynarczyk i ksiądz Adam Rogalski wyłoniło i nagrodziło sześć najpiękniejszych stajenek. Nie był to łatwy wybór, bo stajenek było bardzo dużo. Każda miała w sobie coś wyjątkowego. Zwycięskie stajenki wzięły udział w konkursie na najładniejszą stajenkę, który zorganizowała Apteka „Św. Mikołaja” państwa H. i P. Klimów. Bożonarodzeniowe stajenki naszych uczniów zajęły w nim czołowe miejsca. Pierwsze miejsce zajęła stajenka zrobiona przez Karolinę Mętel z klasy IV c. Trzecie miejsce zajęła stajenka zrobiona przez Angielkę Piechaczek z klasy IV c. Agnieszka Ciuraszkiewicz zdobyła natomiast pierwsze miejsce w kategorii klas 1-3.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here