ZSM działa w środowisku lokalnym

0

21 grudnia dzieci w świetlicy środowiskowej na Płoni spotkały się przy ubranej przez siebie choince na wspólnym kolędowaniu.
Niedawno zorganizowano tam także „Mikołajki”.Przy udziale wolontariuszy – uczniów i absolwentów naszej szkoły w czerwcu powstała świetlica dla dzieci i młodzieży w dzielnicy Płonia (przy ul. Szkolnej 21 w klubie „Helios”).
Inicjatorką pomysłu założenia świetlicy i autorem programu opracowanego dla Urzędu Miasta jest pedagog naszej szkoły – pani Władysława Stanieczek.
Uczniowie w swoim wolnym czasie wyremontowali dwa pomieszczenia na swoją działalność. Świetlica w czasie wakacji czynna była codziennie, a w trakcie roku szkolnego dzieci mogą przychodzić dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i środy w godzinach od 16.00 do 19.00).
Zajęcia świetlicowe odbywają się pod opieką pani Celiny Znamirowskiej, a uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły wspierają ją organizując dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz pomoc w nauce.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here