Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu Nr 20

0

Święta Bożego Narodzenia – czas radości i miłości dla dorosłych i dla dzieci. Tak było również w tym roku w Przedszkolu nr 20 im. Janusza Korczaka w Raciborzu.Ten wyjątkowy czas corocznie staramy się uświetnić różnymi formami aktywności dziecięcej poprzez wspólne kolędowanie, spotkanie przy wigilijnym stole, przedstawienia jasełkowe.

Przywiązanie do polskiej tradycji i piękna Świąt Bożego Narodzenia, strojenie choinki w różne świecidełka, przygotowanie stroików, przyozdabianie mieszkań i przekazywanie tej tradycji najmłodszym pokoleniom nasunęło pomysł zorganizowania w naszym przedszkolu po raz pierwszy kiermaszu świątecznego.
Dzięki pracy dzieci, pomysłowości i pomocy wszystkich pań na kiermaszu nie zabrakło przeróżnych ozdób bożonarodzeniowych, kartek aż po wypieki lukrowanych ciasteczek.

Entuzjazm przygotowania kiermaszu udzielił się wszystkim dzieciom, które zachęcały swoich rodziców do robienia zakupów. Wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie oraz rodzicom dokonującym zakupów serdecznie dziękujemy.


Spełnieniem i bezcenną radością oraz źródłem pozytywnych sił dla naszych dzieci i nas samych jest zaangażowanie płynące z głębi serca i spokojne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w gronie przedszkolnej rodziny. W poniedziałek i w czwartek przy wigilijnym stole usiadły dzieci z grup sześciolatków razem ze swoimi paniami oraz rodzicami. Dzielenie się opłatkiem, poczęstunek, wspólne kolędowanie było niewatpliwie dla wszystkich czasem wspomnień, zadumy i refleksji. Spotkanie to było zwieńczeniem przedświątecznego zgiełku.


Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2006.
M.P.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here