Zostaliśmy świętymi Mikołajami.

2

Szkolne koło PCK wraz ze swą opiekunką, panią Sylwią Kiwus, zorganizowało akcję „Zostań świętym Mikołajem”, której celem było zrobienie mikołajkowych paczek dla najbiedniejszych uczniów naszej szkoły.Do akcji włączyło się wielu uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Stali się oni „małymi Mikołajami”. W ramach akcji udało się zebrać m.in. zabawki, książki, gry, słodycze, owoce i inne upominki. Paczkami, które powstały z przyniesionych przez „małych Mikołajów” prezentów, obdarowano dwadzieścioro najbiedniejszych dzieci, które uczęszczają do klasy pierwszej lub drugiej w naszej szkole. Nie trzeba wspominać, że prezenty te sprawiły im wiele radości.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Przeciez to kompletne nieporozumienie. mając przychodnię po drugiej stronie ulicy, będę musiała w czasie choroby jexdzić na Ostróg na zastrzyki. To chyba jakieś żarty, albo niedxwiedzia przysługa. Opieka całodobowa powinna byc jak najbliżej pacjenta.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here