Molestowanie przy teście

Weszła do jego biura. Mieli omawiać testy na prawo jazdy, ale… zaproponował, że każda błędna odpowiedź będzie ją kosztować ściągnięcie części ubrania… 55 – letni instruktor nauki prawa jazdy z Rybnika wczoraj został zatrzymany przez policję. Swojej 18 – letniej kursantce przy rozwiązwaniu testów zaproponować miał rozbieraną grę.

Zdarzenie miało miejsce 4 stycznia po południu. Mężczyzna zaprosił do biura dziewczynę, mieli omawiać i rozwiązywać najnowsze testy. Gdy weszła do pomieszczenia, instruktor niespodziewanie zamknął drzwi na klucz i zaproponował jej seksualną zabawę.
Gdy chciała wyjść, mężczyzna uparcie ponawiał propozycję, aż w końcu podszedł do kursantki i zaczął ją rozbierać.

Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

/s/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Pieknie! Pokłony złożone! Ciekawe czy w budżecie powiatu jest pozycja „wazelina”? Swoją drogą zastanawiam się na jakich merytorycznych przesłankach p. Starosta tak się „cieszy” z tej nominacji? Lekką obłudą mi to pachnie… Ciężko chyba było „dziadkom” bić pokłony przed takim „małolatem”.Panie i Panowie! To już czas odejść na polityczną emeryturę! Młodych i wykształconym czas oddać inicjatywę!

  2. Niw ydaje mi się by starosta Hajduk należał do dziadków. Ciekawe do kogo zaliczylbyś siebie? A poza tym to chyba dobrze, że spotykają się ze sobą i rozmawiają, tak łatwiej wywalczyć coś dla powiatu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here