„Razem z rodzicami”

„Był raz bal, wielki bal…”„Był raz bal, wielki bal…” Jak przystało na tradycję karnawałową w naszym przedszkolu 9 stycznia tego roku odbył się już po raz jedenasty wspólny BAL KARNAWAŁOWY dla rodzicow i dzieci.
Tradycyjnie też przygrywał zespół muzyczno- wokalny „REMIX”, a oficjalnego otwarcia balu dokonała dyrektor, pani Czesława Gurazda.
Tańcom i beztroskiej zabawie oddali się wszyscy uczestnicy balu.Organizowany w naszym przedszklou wspólny bal dla rodziców i dzieci ma coraz więcej zwolenników, uczestniczą w nim nie tylko nasze przedszkolaki i ich rodzice, ale również absolwenci naszego przedszkola (duże brawa dla tych, którzy w karnawałowych strojach powracają w piękny przedszkolny świat)oraz mieszkańcy naszego osiedla.
Następnego dnia bawiliśmy się również. Tym razem bal prowadził wodzirej. Na długo w pamięci pozostanie taneczna wycieczka po krajach Europy. Okazało się, że kankan, czacza, samba, rumba, poleczka czy walc nie są nam obce.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here