Wygrajmy wiedą

Od nowego roku akademickiego w raciborskiej PWSZ rusza nowy kierunek – automatyka i robotyka. Dotąd PWSZ kojarzona była tylko z kształceniem kadr nauczycielskich. Z czasem doszły grafika użytkowa, matematyka, socjologia i szeroka gama języków obcych. Teraz zrobiono pierwszy poważny krok w kierunku kształcenia technicznego.
Automatyka i robotyka, choć niełatwe w studiowaniu, dają jednak wykształcenie, z którym bez problemu można dziś znaleźć zatrudnienie.

Uczelnia najprawdopodobniej przejmie byłą szkołę Rafako oraz jedną z sąsiednich hal produkcyjnych, gdzie ma powstać hala sportowa. Trwają także starania o trzeci obiekt. Władze szkoły nie zdradzają na razie szczegółów przedsięwzięcia.

Więcej czytaj w "Nowinach Raciborskich" nr 4 z 2006 roku

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Widocznie banki są po to żeby brać,a nie dawać.Jak była afera z bankomatem przy Minimalu z wypłacaniem 2X większych kwot,to bank kategorycznie domagał się zwrotu pieniędzy,pod groźbą oddania sprawy do sądu,a teraz żeby oddać pobrane nie słusznie zawyżone kwoty,to bank ma problemy ze zwrotem cudzych ciężko zarobionych pieniędzy.Czy oni zdaja sobie sprawę z tego,że banki żyją z naszych pieniędzy,przecież jak stracą klientów to czeka ich bankructwo,coś mi się wydaje że nie zdają sobie z tego sprawy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here