Studniówka w ZSM

Studniówka jest pierwszym, najważniejszym i niezapomnianym balem w życiu młodego człowieka. Klasy czwarte technikum oraz trzecie liceów Zespołu Szkół Mechanicznych mają już za sobą swoje bale „studniówkowe”.
Wszystkie zaproszone panie powitano przy wejściu różą. Jak tradycja nakazuje bal rozpoczęto odtańczeniem poloneza. Dziewczęta w pięknych kreacjach i chłopcy w eleganckich garniturach prezentowali się naprawdę wspaniale. Po polonezie pan dyrektor Sławomir Janowski oficjalnie dokonał otwarcia balu, życząc wszystkim udanej zabawy, a maturzystom powodzenia na maturze.
Następnie uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi wychowawcami.
Ok. godz. 22.30 zgodnie z panującym w naszej szkole zwyczajem odbyły się występy – samodzielnie opracowane przez maturzystów programy artystyczne, w których – pół żartem – pół serio zawarli własne refleksje z prawie czteroletniego pobytu w szkole.

Przedstawiciele maturzystów złożyli podziękowania całemu gronu pedagogicznemu. Wychowawcy klas maturalnych oraz dyrekcja, otrzymali bukiety kwiatów od swoich wychowanków. Uczniowie sami zajęli się organizacją balu i zadbali, by niepowtarzalna atmosfera zapadła wszystkim głęboko w pamięć.
Wesoła i beztroska zabawa pod okiem wychowawców trwała do piątej rano.
Wielkie podziękowania należą się rodzicom maturzystów, bez których Studniówki 2006 nie doszłyby do skutku.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here