Akademia w odrestaurowanej auli

2 marca w Gimnazjum nr 5 oddano do użytku odrestaurową aulę.
Z pewnością można zaryzykować stwierdzenie, że jest to najpiękniejsza aula szkolna w naszym mieście.W sposób bardzo profesjonalny i budzący podziw zostały podkreślone: zabytkowe wnętrze i wyjątkowe walory estetyczne auli.

W pierwszej akademii w odrestaurowanej auli udział wzięli: poseł A. Markowiak, prezydent miasta J.Osuchowski, wiceprezydent M. Szypowski, przewodniczący Komisji Oświaty M. Lenk, wizytatorzy kuratorium oświaty H. Sitnikow, M. Majorek, M. Szymanowska oraz proboszcz parafii NSPJ A. Rogalski, naczelnik WEKiS M. Kurpis, Inspektor Oświaty B. Fedyn, przedstawiciele Wydziału Inwestycji i Urbanistki, przedstawiciele związków zawodowych, dyrektorzy szkół i przedszkoli, a także przedstawiciele rodziców.


- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. Chodziłam do tej szkoły 8 lat.Teraz kończt tę szkołę moja córka. Szkoda że tak póżno się za to zabrali. Pamiętam tę aulę jako brzydką,szarą salę.Drewniany balkon zjedzony na pół przez korniki…. Teraz jest śliczna,i najładniejsza w mieście.Szkoda,tylko że korytarze i drzwi od lkas pamiętają jeszcze moje szkolne czasy!!!!!

  2. Serdecznie zapraszamy do naszego Gimnazjum w dni otwarte czyli 7 marca we wtorek. Można wtedy zobaczyć naszą piękną odrestaurowaną aule i obejrzeć „Teatr światła i cienia”(pantomima). Sama w nim występuje, więc warto przyjśc popatrzeć. Zapraszam nie tylko szóstoklasistów i rodziców, ale również absolwentów i osoby zainteresowane. Od godziny 10.00 drzwi otwarte!!!

  3. A kto to ta pronatura i dlaczego ma to widzieć? Przyieśli tyle kwiatków , bo na sali jest wiceszef Komisji Ochrony Środowiska w Sejmie i siedzi najbliżej kwaitków.

  4. Marudzicie 😀 O ile dobrze rozpoznaję, to państwo siedzą w klasie biologicznej (chyba, że się coś zmieniło), więc trudno, żeby kwiatków nie było.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here