Powiatowy Konkurs „Mistrz Ortografii”

Doradca metodyczny języka polskiego zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie „Mistrz Ortografii”.Punkt Doradztwa Metodycznego

47-400 Racibórz,
ul. Wileńska 6 (Zespół Szkół Budowlanych),
tel./fax: 418 1704,

e-mail: [email protected]- reklama -

SZANOWNI POLONIŚCI
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW


Zapraszam Waszych uczniów (najwięcej po dwie osoby ze szkoły) do udziału
w – zapowiadanym na naszej konferencji metodycznej – XIII Powiatowym Konkursie „Mistrz Ortografii”.Zawody odbędą się 4 maja 2006 r. w MDK Racibórz, ul Stalmacha 12:
gimnazja – o godz. 9.00,

szkoły podstawowe – o godz. 10.00.Doradca języka polskiego

Herbert Dengel

Racibórz, marzec 2006 r.

- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Oj z całą pewnością tych zasmuconych można szukać na wysokich szczeblach w mieście ( zwłaszcza ci, którzy nie czaili się z koleżeńskimi kontaktami z prokuratorem Smagą).

  2. Pamietam czasy gdy słowo Prokurator budziło strach zarówno na dole jak i na górze społecznej drabiny. Marzy mi się taka osoba w Raciborzu, która z nikim się nie brata jeno wspiera tych, którzy walczą z przejawami łamania prawa. Być może doczekamy się, że odbędą się też sprawy sądowe, które podejmie sam Prokurator.

  3. stał człowiek na straży praworządności w naszym mieście, przestępców tępił, nowa gwiazda na firnamencie, nie wiem, inkarnacja Scurvyego lub ś.p. Roberta Kennedyego przynajmniej… nawet wywiad z nim w poczytnym nieregularniku się ukazał… a tu taki przysłowiowy grom z jasnego nieba… czyżby zapowiadane przez drobiowy duumwirat nowe porządki dotyczyły również naszego skromnego zapyziałego miasteczka?

  4. Do AXZ, bardzo proszę o podanie chociaż jednej sprawy w Raciborzu. którą podjął Prokurator Smaga i doprowadził do „jakiegoś” uzdrowienia miasta. Wiem natomiast, że w sprawie p.Wiechy, mimo zgłoszenia nie zrobił nic.Pierwszy raz też słyszę o tak znaczącej aktywności raciborskiej Prokuratury.Wyrazy oburzenia pisane na jedni przed Prokuraturą to też ludzie z zapyziałego miasteczka?

  5. Jasne że jest taka sprawa POZYTYWNIE załatwiona dla odpowienich osób 🙂 mianowicie nasz kochany DAWIDEK (czytaj MORDERCA) któremu załatwiono Żółte papierki.

  6. Z tego co wiem Pan Smaga wypiął sie na znajomość z Wojnarem podobno nawet podpisał odpowiedni dokument w tej sprawie w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach. Wniosek: morderca Dawid jest naprawdę chory psychicznie i jego się trzeba bać w przysłości, po wyjściu z zakładu zamkniętego. A w mordowaniu ma juz praktykę, oczywiście ojciec wiele go nauczył w okazywaniu agresji i jej urzeczywistnianiu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here