Wycieczka do Parlamentu Europejskiego

Laureaci konkursów „Europa wspólnotą ludzi odpowiedzialnych” i „Abp Józef Gawlina – syn śląskiej ziemi” wyjadą na pięciodniową wycieczkę, która obejmuje m.in.: zwiedzanie stolicy parlamentaryzmu europejskiego.Laureaci konkursów, nad którymi patronat objął poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek pojadą zwiedzić miejsca, o których mają wielką wiedzę, co udowodnili w czasie trwania konkursów, organizowanych przez biuro posła Andrzeja Markowiaka.W „konkursach„Europa wspólnotą ludzi odpowiedzialnych” i Abp Józef Gawlina – syn śląskiej ziemi”, wzięło udział kilka tysięcy uczniów, którzy pod opieką swoich nauczycieli, rozszerzali podręcznikową wiedzę i pogłębiali posiadane umiejętności.
Już 4 czerwca br., 15 osób wyjedzie na pięciodniową wycieczkę, która obejmuje m.in.: zwiedzanie stolicy parlamentaryzmu europejskiego, gdzie w bogatym programie przewidziane jest m.in.: zwiedzanie PE, które obejmuje prelekcję na temat Parlamentu Europejskiego, jego zadań i pracy. Zwiedzanie będzie połączone z wymianą poglądów z zapraszającym grupę, posłem prof. Jerzym Buzkiem, oraz śledzeniem debaty z galerii dla gości.Inne atrakcje pozostają na razie tajemnicą, tak aby niespodzianki mogły sprawić uczestnikom większą radość.

- reklama -Uczestnicy wycieczki, to mieszkańcy Raciborza, Bytomia, Katowic, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Turzy Śląskiej, Jastrzębia Zdroju, Grzegorzowic i Żor; po tym zestawieniu widać jak szerokim zasięgiem objęty był program konkursów.Grupą opiekował się będzie dyrektor obu konkursów – Henryk Kretek.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here