Koncert zespołu Blues

21 kwietnia o godzinie 20.00 w klubie Ozon, przy ulicy Reymonta 14, odbędzie się koncert zespołu Blues.

Zespół powstał w 2001 roku z inicjatywy Jacka Szpytmy i Wacka Tworzydło.
Grają bluesa w stylu chicago, texas. Brali udział w wielu przeglądach bluesowych m.in. „Jesień z Bluesem” – Białystok, „Blues na Kujawach” – Brześć Kujawski, „Noc Bluesowa” – Rawa Mazowiecka.

Ich największy sukces to zajęcie I miejsca w Krasniku na ogólnopolskim festiwalu „Krasnik Blues Meeting” – 2004 r.
Wyróżnienie w postaci wywiadu do czasopisma „Twój Blues” zdobyte w Chorzowie na „Bluestracjach” – 2005.

Wstęp 5 zł.

- reklama -
- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Panu Urbasowi skończyły się chyba tabletki? Dziwactwo nad dziwactwami! Raz robi zamieszanie związane z Kamieniokiem i Kauflandem ( robić wszystko by utrudniać powstanie marketów) a teraz ustami radnego Piotra Ćwika używa takich słów:”…poszukiwane są tereny(…)pod markety, dające tak oczekiwany rozwój dla miasta”. Albo to jest schizofrenia albo zwyczajne łopotanie flagi na wietrze (nagle zawiało z innej strony). Panie Urbas czy masz pan mieszkańców Raciborza za idiotów??

  2. Dokładnie ! masakra człowiek gra jam mu zagrają, wcześniej musiał dostawac od sklepikarzy a teraz pewnie widzi kase w markietach… Ale fakt faktem na ostrogu jest masakra 🙁 Coś ostatnio było słychać o właścicielu ośrodka Raj w Nieboczowach który ma niby przenośić interes na Ostróg. Poczekamy zobaczymy.

  3. Istotnie w artykule zawarto treści z mojego wystąpienia na Sesji Rady Miasta i zrobiono to raczej wiernie. W wystąpieniu tym jednak nie wspominałem nic o poszukiwaniu terenów inwestycyjnych i tym podobnych sprawach zawartych w ostatnim akapicie artykułu. Pozdrawiam życząc udanego weekendu !!!

  4. Chyba Ty cierpisz na schozofrenię. Jak Urbas był przeciw marketom to szkodnik. Jak jest za to choruje na schizofrenię. Myślę, że Urbas nie sprzeciwia się wszystkim marketom, ale tym ,które powstały w wyniku nieprawidłowości i na których miasto ostatecznie straci, ale takie osoby jak A-F nie mogą tego pojąć.

  5. Urbas cały czas jest przeciwny marketom (a to roślinka „cieszynianka” a to za chwile jakieś nieprawidłowości itepe itede)a teraz chce nam wmówić, że jest za????. Powiada się, że tylko kobiety zmienne są ale widocznie to kłamstwo.

  6. A ja myślę, że autorzy artykułu wskazyjąc na wykorzystanie tych terenów pod markety chcieli uzmysłowić takim ludziom jak A-F (dla których markety to jedny rozwój maista)ile miasto na tej transakcji straci.

  7. A-F. Roślina cieszynianka i inne nieprawidłowości to Kamieniok. Nie oznacza to,że Urbas jest przeciwny wszystkim mareketom. Może tylko temy jednemu na Kamienioku.

  8. Dla takiego „ludzia” jak A-F markety są jednym z ważniejszych elementów rozwoju miasta. Przeczytaj uważnie hop o czym autorzy tego artykułu piszą – czy aby o terenie pod market? bo ja tutaj czytam coś o żwirowniach pod teren rekreacyjny.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here