Jedenastkowe zmagania z ortografią

6 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie ortograficznym. Każdy z uczestników konkursu musiał nie tylko zmierzyć się z tekstem dyktanda, ale również musiał wykazać się znajomością zasad pisowni wyjaśniając pisownię trudnych wyrazów. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: pani Agnieszka Dziki i pani Justyna Czogała. W zmaganiach z ortografią wzięło udział ponad 30 osób. Najlepszy okazał się Wojciech Kaczmarczyk z klasy VI b. Drugie miejsca zajęła Agnieszka Kiełt z klasy VI b. Trzecie przypadło Tomaszowi Gródkowi z klasy VI a, czwarte Katarzynie Kappie z klasy VI a, a piąte Agnieszce Dziki z klasy VI c. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce będą reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym.

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Część już powskakiwała na listy wyborcze do władz miejskich. Teraz mieszkańcy wiecie po co „angażował” się Urbas i Frączek w coś co było i tak skazane na niepowodzenie czyli pokazanie się wśród rodziców, których dzieci chodzą do szkół 15 i 11. Teraz jadą na tym koniku i startują do wyborów licząc na rodziców, którzy ich tam widzieli i słyszeli. Żałosne chwyty socjotechniczne.

  2. Jak jesteś taki mądry co trzeba było samemu powalczyć o szkołę a nie nie wypisywać pierdoły i czepiać się Frączka i Urbasa. Ty jakiś niedowartościowany jesteś A -F. Jak masz ze sobą problemy to do lekarza.

  3. Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o realiach w mieście wie, że „walczyć o szkołę” w tym przypadku, to jak walczyć z wiatrakami. Dość było szumu wokół tej sprawy i wyniknęło z tego dokładnie to, co dawno było już postanowione. Uwaga internauci! Nie wolno umieszczać swoich krytycznych komentarzy, bo jak widać grozi to posądzeniem o ciężką chorobę 😉 dobrze chociaż, że nie przymusowym leczeniem! Póki co… ;)))

  4. DRODZY MIESZKAŃCY RACIBORZA! JEŚLI CHECIE BY NASZE MIASTO DALEJ ZAMIENIAŁO SIĘ WE WIEŚ, GDZIE RADNI NA SESJI DRZEMIĄ LUB PRZYCHODZĄ WYPIĆ SOBIE TYLKO KAWKĘ A UAKTYWNIAJĄ SIĘ TYLKO PRZED WYBORAMI TO GŁOSUJCIE NA RYSZARDA FRĄCZKA!!! On to zapewni nam kolejne lata zacofania karmiąc i mamiąc nas swoimi sensacjami. Człowiek o kilku „obliczach”!!!.

  5. Ej, warzywka, znowu z wyjatkiem wyborcy2 umyka wam meritum i gadacie tak az „wnet zginiecie w zupie” (wyborczej). Pytanie: jakie to wladze skoro nie dbaja o interes miasta? Jesli mnie ktos odebralby kase, to kłóciłbym się natychmiast! A tak „osiłkowi w żłobie dano…” i znowu puste gadanie zamiast działania, ale to takie warzywne…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here