Nasza szkoła współorganizatorem powiatowego konkursu recytatorskiego.

W poniedziałek, 10 kwietnia odbyły się Eliminacje Powiatowe do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Tak jak w roku ubiegłym organizacją zajęli się poloniści: Herbert Dengel (doradca metodyczny), Joanna Morawiec (nauczycielka SP 11) i Joanna Hibner (nauczycielka G 2). Wspomagała ich Justyna Czołgała (nauczycielka SP 11) Nagrody dla najlepszych ufundował Starosta Raciborski Jerzy Wziontek. Konkurs objął dwie kategorie – Turniej Recytatorski i Turniej „Wywiedzione ze słowa”. Spośród niemal siedemdziesięciorga uczestników komisja wyłoniła jedenaścioro laureatów, którzy będą reprezentować nasz powiat w konkursie wojewódzkim. Oprócz nagród jury przyznało również wyróżnienia. Uczennicy reprezentującej naszą szkołę nie udało się zdobyć czołowego miejsca, ale zdobyte przez niedoświadczenie z pewnością zaowocuje w przyszłym roku.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here