Brak agencji pocztowych w Markowicach
i Studziennej

Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Rybniku pisemnie poinformowało o zawieszeniu działalności Agencji Pocztowych w Raciborzu mieszczących się przy ulicach Kretej 7 oraz Gliwickiej 12.

Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Rybniku pisemnie poinformowało Urząd Miasta o zawieszeniu z dniem 1 maja 2006 roku działalności Agencji Pocztowych w Raciborzu mieszczących się przy ulicach Kretej 7 oraz Gliwickiej 12. Obecnie Poczta Polska poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem tych agencji.

Pismo informuje, że zostało ogłoszone postępowanie przetargowe na prowadzenie agencji pocztowych na terenie miasta w dzielnicach Markowice i Studzienna. Dotychczasowe umowy unieważniono ze względu na brak chętnych do prowadzenia agencji.


Obecnie Poczta Polska jest zainteresoawna pozyskaniem osób wyrażających chęć prowadzenia agencji pocztowych w tych dzielnicach. Zainteresowane osoby muszą spełniać następujące wymagania: osoba musi prowadzić działalność gospodarczą i mieć zaświadczenie o niekaralności, musi posiadać lokal na prowadzenie agencji, dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych (może to być pewna przestrzeń wydzielona z powierzchni już prowadzonej działalności).


Usługi agencji świadczone będą według cennika pocztowego, natomiast umowa na prowadzenie agencji będzie oparta na przepisach kodeksu cywilnego. Osoby i firmy zainteresowane  taką formą współpracy prosi się o kontakt z CSP ORJ Rybnik- Dział Zarządzania Siecią tel. 032 433 12 78


/oprac.B/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here