Przyjadą dzieci z Białorusi

Na zaproszenie Fundacji Polesie Wschód oraz raciborskich szkół: SP 4, SP 15 oraz G 5, 7 czerwca br. przyjadą dzieci z Białorusi.

Ich pobyt przewidziano na 12 dni.
Organizatorzy zwracają się z prośbą o przyjęcie dzieci do rodzin, chocby  tylko w określone dni.


Liczymy na życzliwość i odzew na naszą prośbę. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 032 415 04 23, 0507865858, e-mail [email protected] lub w Szkole Podstawowej nr 1 032 415 20 84.

- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. jacy ci młodzi piekni i wspaniali. Trzymam kciuki za wasze sukcesy. Chciałabym, zeby UM was zauwazył i ustanowił wizytówką miasta w miejsce lokalnego folkloru.

  2. Spektakl wspaniały, profesjonalny, wiele doznań estetycznych, powinniście częściej wystepować, mam nadzieję, że władze miasta was w tym wesprą. Dlaczego nie ma was w repertuarze Trzaskoff???

  3. dzieki wszystkim za przybycie. w TrzaskOffie nie wystepujemy ze wzgledow nie zaleznych od nas natomiast szykuja sie jakies wystepy – i na pewno wtedy pojawia sie informujace o tym plakaty!!!THX DZIEWCZYNKI:*:*:*:*

  4. ciesze sie ze moglam brac w tym udzial, dziekuje dziewczynom za to, ze sa!! dziekuje p. Dominice za jej zaangazowanie! buziaczki Wszystkim:**

  5. Dla mnie bomba!!!!Bardzo mi się podobało, az brakuje słów:)))gratuluje dziewczynom i oczywiscie p.Sztuce, ktora pokazała w tym spektaklu, ze taniec to jej najwieksza pasja, ale takze ze potrafi zarazic innych i stworzyc cos przepieknego…jeszce raz gratuluje:)))))

  6. No cóż, jeśli w nazwisku nosi się sztukę,to trudno jej nie uprawiać. Pani Dominika uczyniła pewien wyłom w postrzeganiu ( w Raciborzu) SZTUKI Teatralnej. Taniec, to niby takie proste, ale… No właśnie potrzeba jeszcze owego ale. Bez krzyku, reklamy, całej tej wrzaskliwej i histerycznej maniery raciborskich „gwiazd”!!! Spokój i umiar zdobi artystów. Gratuluję Pani Dominice, Jej tancerkom i tancerzowi. Dzięki wam chce się wierzyć, że jeszcze można coś w tym SRC przeżyć.

  7. Tak wygląda młodość, miłość i pasja to wszystko oddałyście w swoim spektaklu.Życzę wielu sukcesów, a Pani Dominice niepohamowanej wyobraźni i satysfakcji z dalszej twórczości.Dreszcz emocji i wzruszenia to najpiękniejszy prezent dla widza. Dziękuję.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here