Łapówka zabezpieczona; kierowca zatrzymany

Wczoraj wieczorem raciborscy policjanci zatrzymali 48 – latka, kierowcę Forda Escorta. Pijany mężczyzna wręczył funkcjonariuszom 200 – złotowy banknot mając nadzieję, że jego prawie 4 promile alkoholu we krwi ujdą mu płazem. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Dębicznej o godzinie 19.30. Mężczyzna próbował policjantów przekupić, ale ci nie ulegli. Pieniądze zabezpieczyli, a 48 – latka przewieźli do izby wytrzeźwień.

/SaM/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. To był wspaniały wieczór! Panie Marku gratuluję tomiku, a właściwie tomiska. Oby więcej takich liryczno-magicznych klimatów możnabyło doświadczyć w naszym centrum kultury. Kiedy znów usłyszymy Jana Kondraka z zespołem? Nie mogę się już doczekać, by znó zatopić się w dźwięki przepełnione przestrzenią wschodu… dzikich pól… Dziękuję.

  2. A może by tak umieścić jakiś wierszyk na tych stronach? Lubię poezję, ale nie będę kupował książki, bez testu. A chętnie bym przeczytał, coś wierszowanego a raciborskiej półki

  3. widze, że mało miłośników poezji na tym forum. po wypowiedziach, można sądzić, że tu sami INTELektualiści, a poezji nie chcą czytać. ech, nie chce mi się pieprzyć bajek…

  4. Piękny wieczór, atmosfera niepowtarzalna, należy cieszyć się,że Racibórz bogaty jest obecnością takich nieprzeciętnych i twórczych ludzi jak Marek ale i docenić należy wysokie kompetencje dr J.Nowaka no i geniusz wielkiego poety ks. Prof. J.Szymika.W imieniu swoim i wszystkich uczestników dziękuję za przypomnienie ,że nie tylko praca i sprawami codziennymi człowiek żyje. A Jan Kondrak i jego koledzy – klasa dla siebie !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here