Wreszcie otwarto drogę do Gliwic

Zakończył się remont mostu na trasie do Gliwic za Rudami, nie ma już zatem potrzeby objazdu na Knurów.

Ucieszy ta informacja zapewne kierowców, którzy przez wiele miesięcy zmuszeni byli do objazdu dziurawą drogą w kierunku Knurowa.


Zapraszamy internautów do wyrażania opinii na temat tak długo trwającego remontu na kluczowej – głównej drodze z Raciborza do Gliwic.


//i/

- reklama -

8 KOMENTARZE

  1. Tak mostek to zrobili ale o dorgach to zapomnieli, po co nam mostki do których nie da się dojechać normalną drogą, tak to jest w kraju gdzie zaczyna się i kończy od końca!!!

  2. Jeśli taki mały moste zabrał drogowcom tyle czasu, to co będzię jak wezmą się za remont mostów na Odrze i Uldze? Bedziemy czekali 10 lat? A może do tego czasu zaczniemy latać samolotami, a remont będzie trwał dalej?

  3. Remonty normalnych mostów robią zwykle firmy o niebo poważniejsze, niż te geszefty co wygrywają, zawsze tak samo przeprowadzane przetargi (kryterium 100% cena), na remonty cząstkowe drog, remonty niewielkich mostków itd. Wię miejmy nadzieję. Remont Mostu Zamkowego w Raciborzu trwał niewiele dłużej niż ten za Rudami, mimo, ze most innej skali i go poszerzano.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here