Kabaret Hrabi

Program „HRABI DRACULA” to program kabaretu Hrabi, którego premiera odbyła się w styczniu 2005 roku.

Kabaret w tym programem wystąpi w Raciborski Centrum Kultury, ul. Chopina 21, 23 maja 2006 r. o godz. 20.00. Cena biletów: 30 zł.

Sprzedaż od godz.9.00 – 19.00 w RDK, ul. Chopina 21.
Program „HRABI DRACULA” to program kabaretu Hrabi, którego premiera odbyła się w styczniu 2005 roku. Draculi nie zobaczycie, bo stanowi on tylko symbol szerszego zjawiska. Stanowi próbę oswojenia strachów – zarówno metafizycznych, jak wampiry, media, śmierć, czy duchy – jak codziennych, w rodzaju upiora towarzyskiego, czy pani z Urzędu Skarbowego. Oswojenie strachów przez ośmieszenie odbywa się równolegle z oswojeniem śmiechów przez ostraszenie (i wystraszeniem swoich przez ośmieszenie). Program jest straszny, nie stroni od refleksji (nad życiem, nad śmiercią, nadwagą), ale przede wszystkim – musimy Was ostrzec – tam ś m i e s z y.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. no gratulacje dla zarządu dróg. Najpierw załatali ulice a teraz ją rozkopali. Takie coś to tylko w Polsce możliwe. Tak samo jak malowanie ulic niedawno chyba w Piotrowicach, najpierw pomalowali linie a pare dni później zrywali nawierzchnie bo był zaplanowany remont. 🙂

  2. ta ulica byla prowizorycznie zalatana a w sumie to te dziury byly tylko zasypane i do zarzadu drog w tym wypadku nic nie mam. Wszystko tak jak powinno byc.

  3. nie wiem czy tam remontuja tylko droge czy cos wiecej, powinno sie tam zrobic wiekszy parking dla WSZ bo w kazdy weekend na ulicy Chelmonskiego nie mozna zaparkowac swojego samochodu pod wlasnym domem. Studenci na ul.Chelmonskiego parkuja od szkoly az do sklepikow na tej ulicy

  4. Mamy już czerwiec na karku, Lato coraz bliżej a ul. Ogrodowa jak była dziurawa tak dalej jest dziurawa. Kiedy wkońcu te nieroby w UM zainteresują się naszym miastem i zaczną oprócz imprez i precinania wstążek dbać o wygląd naszego miasta? Jak rozpierdzele sobie zawieszenie na tych ulicach (o ile to mozna nazwać ulicami) to zapłacą mi za remont auta? Weźcie się nieroby do roboty bo za to wam ludzie płacą z ciężko zapracowanych podatków.

  5. Wreszcie zainteresowali się ulicami miejskimi. Ale drodzy internauci bądźmy nadal krytyczni i piszmy gdzie ulice nie nadają się do jazdy (nawet poprzez umieszczanie fotek).

  6. Darius, widzę że mieszkamy w tej samej okolicy.. u mnie też pełno samochodów.. dzisiaj piątek – wiec znowu bede przez 10min szukał miejsca – ach ten ciąg do wiedzy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here