W niedzielę możesz oddać krew

Krew może oddać każdy pełnoletni zdrowy człowiek bez uszczerbku dla swojego zdrowia. Chętnych do jej ofiarowania zapraszamy w niedzielę 28.05.2006 do placówki w Raciborzu przy ul. Sienkiewicza 3 w godzinach 8.00-14.00. oraz do wszystkich terenowych oddziałów…


Wszyscy radujemy się z wizyty Ojca Świętego Benedykta XVI. Jest to dla większości z nas wielkie duchowe przeżycie. Jest to jednak także wielkie przedsięwzięcie organizacyjne. Milionom pielgrzymów trzeba zapewnić bezpieczeństwo, a to oznaczało także zabezpieczenie stosownej ilości krwi i jej składników. Wszystkie polskie placówki Służby Krwi solidarnie, według swoich możliwości, przekazały posiadane zapasy krwi w miejsca pobytu Papieża, również raciborskie Centrum Krwiodawstwa. Dlatego pilnie musimy uzupełnić powstałe braki, by nie zabrakło tego cennego leku dla żadnego potrzebującego go chorego w naszych szpitalach. Prosimy wszystkich, którzy mogą oddać krew o jej ofiarowanie i włączenie się w ten sposób w organizację pielgrzymki Ojca Świętego.

Krew można oddać w niedzielę 28.05.2006 do naszej placówki w Raciborzu przy ul. Sienkiewicza 3 w godzinach 8.00-14.00. oraz do wszystkich naszych terenowych oddziałach, to jest:
– w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 15, w godz. 8.00-14.00.

– w Jastrzębiu Zdroju, przy Al. Jana Pawła II 5, w godz. 7.00-13.00.
– w Pszowie, przy ul. Andersa 22, w godz. 7.00-13.00.

- reklama -

M.Wiecha – Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here