„Piękna i bestia, czyli nasi najsympatyczniejsi”

31 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory najsympatyczniejszych uczniów z całej szkoły.Czterosobowe dryżyny z każdej klasy , prezentowały siebie i swoje klasy z jak najlepszej strony w skeczu kabaretowym oraz rewii mody okazjonalnej.31 czerwca w naszej szkole odbyły się wybory najsympatyczniejszych uczniów z całej szkoły.Czterosobowe dryżyny z każdej klasy , prezentowały siebie i swoje klasy z jak najlepszej strony w skeczu kabaretowym oraz rewii mody okazjonalnej.
W wyborach brali udział wszyscy uczniowie klas IV-VI z naszej szkoły obecni w tym dniu, łącznie ok. 220 osób. Na specjalnie przygotowanych kuponach, ponumerowanych i oznaczonych symbolem klasy składali głosy na chłopca i dziewczynę mających wziąć udział w ścisłym finale.
Po podliczeniu głosów SU oznajmnia, iż do finału dostali się:
Dziewczęta:
Magdalena Śmieja z VIa
Aleksandra Szablińska z Vc
Justyna Bedronka z VIc
Basia Bobowska z VIc

Chłopcy:

- reklama -

Mateusz Bednarz z VIc
Grzegorz Benedyk z Vc
Kacper Polis z VIa
Kondrad Świstowski z IVa

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here