Nasi uczniowie w Warszawie

Dnia 1 czerwca 2006 roku odbyło się w Warszawie wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczniom z całej Polski w XV edycji konkursu „Europa w szkole”.Uczennica klasy 4 b Szkoły Podstawowej nr 1, Justyna Ciszek, została laureatka tego konkursu w kategorii pracy plastycznej w grupie wiekowej 10-13 lat.
Justyna, pod kierunkiem pani Wiesławy Rucińskiej, wykonała pracę plastyczną techniką collage pt.: „Zobaczyłam cuda antycznego swiata w Muzeum Narodowym w Atenach”.
W konkursie brało udział ponad 70 tysięcy prac plastycznych, literackich, fotograficznych i komputerowych w 4 kategoriach wiekowych.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzona była przez prezentera telewizji polskiej – Jarosława Kulczyckiego. W uroczystości brali udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Departamentu do spraw Integracji Europejskiej.
Po uroczystości wręczenia nagród uczniowie wraz z opiekunami zwiedzali Bibliotekę Uniwersytecką, ogrody znajdujące się na dachu biblioteki oraz Miasto Warszawę. Powrót nastąpił w późnych godzinach wieczornych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here