„Szef PO w tarapatach”

„Przewodniczący powiatowej Platformy Obywatelskiej w Raciborzu jednocześnie asystent posła Markowiaka zmaga się z prokuratorskimi zarzutami. Do czasu wyjaśnienia sprawy zawiesił swoje przewodnictwo w partii.”

"Sprawa dotyczy działalności spółki Enter-Eko z Raciborza, której Henyk K. – szef PO w powiecie raciborskim oraz asystent i szef biura posła Andrzeja Markowiaka, był pierwszym prezesem. Funkcje tę sprawował do 23 lipca 2004 r. Prokuratura Rejonowa w Raciborzu postawiła mu dwa zarzuty. Dotyczą one działania na szkodę spółki ogłoszenie nieprawdziwych danych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


Jak powiedziano nam w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach, nadzorującej działanie raciborskich śledczych, postępowanie w tej sprawie ma się zakończyć w lipcu. Wtedy też zapadnie decyzja, czy Henryk K. zostanie postawiony przed sądem w stan oskarżenia."


Więcej czytaj w Nowinach Raciborskich, nr 26 z 27.06.2006 r.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Drogi Agencie nr 1 A czy w ubiegłym roku i przez cały okres pracy coś się realizuje jako kampania?.Łatwo jest nic nie robić i zawsze skrytykować. Weż udział. pomóż każde ręce w takich akcjach są potrzebne. Zapraszam do współpracy .

  2. Byłem na dniach zdrowia. skorzystałem z trzech sesji wykładowych oraz pobrałem sobie badania .Bardzo ciekawe wykłady mieli lekarze, dzięki pani doktor Krysińskiej nie musiałem czekac do kardioloa 4 miesiące. Udana akcja. gratulace.

  3. pani Krystyno oraz inne panie pielęgniarki serdeczne podziękowania dla was za zorganizowanie tak wspaniałej akcji. Jesteście wspaniałe i dalej tak trzymać!!! Już czekam na dalsze akcje , które macie w planach , a życzę by takich planów była masa

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here