Konkurs Nauczyciel Roku trwa

Z czterech Nauczycieli Roku w Polsce z naszego regionu pochodzi dwoje, wśród nich Bogumiła Bąk z Raciborza. Byłoby rzeczą niesamowitą, gdyby dołączył jeszcze trzeci. Drodzy uczniowie, rodzice, dyrektorzy i nauczyciele

Z radością zawiadamiam Was, że organizatorzy przedłużyli DO KOŃCA WAKACJI czas składania wniosków do ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciel Roku 2006”. Wnioski mogą składać także samorządy uczniowskie.
Tytuł Nauczyciela Roku zdążył już zyskać w środowisku ogromny prestiż, ponieważ dotychczasowi laureaci nieustannie potwierdzają swoje doskonałe umiejętności dydaktyczne i pedagogiczne, zbierając kolejne laury w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. W tym roku dołączamy również wyjątkowo cenne nagrody dla wszystkich nominowanych do tytułu! Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę Ministra Edukacji Narodowej i nagrodę ufundowaną przez Głos Nauczycielski, 20 tys. zł oraz wysokiej klasy sprzęt AGD i RTV. Dla dwóch wyróżnionych osób przewidziane są czeki po 10 tys. zł., wycieczki ufundowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz wiele cennych nagród rzeczowych.

- reklama -

Pozostałych 10 nominowanych nauczycieli otrzyma wartościowe nagrody rzeczowe. Nagrody czekają także na trzynaście szkół, w których uczą najlepsi w kraju nauczyciele. Każda otrzyma ufundowane przez sponsorów cenne nagrody rzeczowe oraz prawo do używania konkursowego znaku jakości.

Nalezy zrobić tylko jedno – przysłać wniosek dostępny na stronie www.glos.pl na adres redakcji: ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa (z dopiskiem Nauczyciel Roku 2006).

Kandydatury do konkursu zgłaszać mogą organy prowadzące, nadzorujące, rady pedagogiczne, związkowcy, uczniowie i sami nauczyciele.

Dyrektorzy, burmistrzowie, wójtowie, prezesi! Zadbajcie o promocję swoich nauczycieli! Nauczyciele i uczniowie, podzielcie się z innymi radością ze swoich sukcesów!


Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkich kandydatów.


Jacek Świerkocki Gimnazjum Nr 2 Żory
Członek Kapituly Konkursu – Nauczyciel Roku 2005

www.swierkocki.pl

[email protected]

PS
Z czterech Nauczycieli Roku w Polsce z naszego regionu pochodzi dwoje – także Bogumiła Bąk z Raciborza. Byłoby rzeczą niesamowitą, gdyby dołączył jeszcze trzeci.
Zobacz Nauczyciel Roku

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here